Rektor og ledelse

Skolen ledes av rektor Rolf Odin Stokke Tellesbø og hans ledergruppe.

Skolens ledergruppe består av:

Rektor Rolf Odin Stokke Tellesbø

Assisterende rektor Thomas Tørvi

Administrasjonsleder Harald Olavson Rutle

Avdelingsledere:

Kirsti-Helene Strømme Østby (ST)
Korhan Markussen (ST)
Svein-Håvard Sletten (ID)
Marianne I. Øvergård (RM, KD, DH)
Tone M. Strøm (Ahus/UK)
Even Warwick Nordbye (Bråten)

Avdelingene ved Lørenskog videregående skole:

  • Studiespesialisering
  • Studiespesialisering med formgivingsfag
  • Idrettsfag
  • Design og håndverk
  • Restaurant- og matfag
  • Ahus / UK
  • Bråten skole

 

Kontaktpersoner

Rolf Odin Stokke Tellesbø

Rektor

E-post Rolf.Odin.Stokke.Tellesbo@lorenskog.vgs.no

Thomas Tørvi

E-post thomas.torvi@lorenskog.vgs.no

Harald Olavson Rutle

Administrasjonsleder

E-post Harald.Olavson.Rutle@lorenskog.vgs.no

Kirsti-Helene Østby

Avdelingsleder studiespesialisering

E-post Kirsti-Helene.Ostby@lorenskog.vgs.no

Bilde av KM

Korhan Markussen

Avdelingsleder studiespesialisering

E-post Korhan.Markussen@lorenskog.vgs.no

Svein Håvard Sletten

Avdelingsleder idrettsfag

E-post svein.havard.sletten@lorenskog.vgs.no

Marianne Isaksen Øvergård

Avdelingsleder KD og YF

E-post Marianne.Isaksen.Overgard@lorenskog.vgs.no

Tone M. Strøm

Avdelingsleder AHUS/UK

E-post Tone.M.Strom@lorenskog.vgs.no

Even Warwick Nordbye

E-post Even.Warwick.Nordbye@lorenskog.vgs.no