Velkommen tilbake på skolen! Elevtjenesten gleder seg til å møte dere igjen!

Slik kontakter du oss nå:

Ønsker du å snakke med en av oss sender du en melding på Teams/SMS så lager vi en avtale med deg. Vi følger tiltakene for å hindre smittespredning, og det skal være trygt å komme til oss.

Stine Noer Smedstad - Miljøarbeider
Telefon/SMS: 45 83 53 13

Ellen Mari Sletten - Minoritetsrådgiver
Telefon/SMS: 45 51 71 74

Shery Hossein Namvar - Rådgiver
Telefon/SMS: 41 23 34 55

Erna Teige Raknes - Rådgiver
Telefon/SMS: 99 04 32 75

Lene Ødegård - Helsesykepleier
Telefon/SMS: 97 58 46 73 (Tirsdag og onsdag)

Pia Knudsen Eidsheim - Helsesykepleier
Telefon/SMS: 90 68 46 82 (Torsdag og fredag)

Helsestasjon for ungdom er åpen fra 16-20 hver mandag.
De holder til i 7. etg. i Lørenskog Hus. 
Telefonnummeret dit er 99 47 79 63. Du må avtale tid før du kommer. 

 

Kontaktpersoner

Lene Ødegård

E-post Lene.Odegard@lorenskog.vgs.no

Ellen Mari Sletten

Minoritetsrådgiver

E-post Ellen.Mari.Sletten@lorenskog.vgs.no

Tlf: 45517174

Stine Noer Smedstad

Miljøarbeider

E-post Stine.Noer.Smedstad@lorenskog.vgs.no

Hossein Namvar

Rådgiver

E-post Hossein.Namvar@lorenskog.vgs.no

Pia Knudsen Eidsheim

E-post Pia.Knudsen.Eidsheim@lorenskog.vgs.no

056566

Erna Teige Raknes

Rådgiver

E-post erna.teige.raknes@lorenskog.vgs.no